O nás

Gratulujeme, ste tu správne!

Práve sa začína celkom nová éra vašich nákupných návykov. Odteraz už nemusíte kvôli každej drobnosti utekať do obchodu. Ušetríte čas na cestovanie, ktorý vám zostane na výber tovaru alebo sa môžete venovať svojim blízkym. Navyše, vyhnete sa zdravotnému riziku, ktoré je teraz vo verejných priestoroch zvýšené.

Široký sortiment

Na našom e-shope nájdete množstvo užitočných vecičiek, ktoré sa vám budú hodiť do domácnosti – od kuchyne, do kúpeľne či do predsiene. Vybavíte u nás aj bežné nákupy drogérie a hygienických potrieb, doplníte zásoby výživových doplnkov, ale aj ochranných pomôcok, ktoré sú teraz nanajvýš aktuálne. V sortimente nám nechýbajú ani potreby pre športovcov a čoskoro pribudnú aj hračky pre vašich drobcov a kancelárske potreby. Vďaka našej ponuke potrieb pre psy a mačky nezostanú hladní ani vaši domáci miláčikovia.

Darčeky, ktoré potešia

Či sa blížia narodeniny vašich blízkych, alebo sa schyľuje k Vianociam, u nás vždy nájdete ten správny – milý a zároveň praktický darček pre deti aj pre dospelákov. To všetko z pohodlia vášho domova či kancelárie, alebo aj z nepohodlia MHD, v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu.

Vysoká kvalita

Sústreďujeme sa len na kvalitné značky, takže nemusíte mať žiadne pochybnosti o kvalite výrobkov, i drvivú väčšinu určite poznáte z kamenných obchodov.

Výhodný nákUp

Pri nákupe nad 50 eur za vami poputuje nákup celkom zadarmo a ku každej položke vám navyše pribalíme ochranné rúško! Pri manipulácii s tovarom dodžiavame prísne hygienické pravidlá, takže vám určite nepribalíme žiadneho neželaného hosťa.

Vrátenie tovaru

Pokiaľ zistíte, že súbežne s vami nakupoval iný člen rodiny, alebo došlo k akémukoľvek inému nákupnému nedorozumeniu, prebytočný tovar nám môžete poslať späť a my vám vrátime peniaze.

Vždy aktuálne informácie

Ak budete s nákupom u nás spokojní, radi vás budeme pravidelne informovať o novinkách a akciových ponukách e-mailom. V prípade otázok sme vám k dispozícii na zákazníckej linke a e-maile.